Prečo sa to oplatí? Pretože v dnešnom tecnológiami pohltenom svete je každý druh športu významným pomocníkom pri budovaní osobnosti zvonku, ale i zvnútra. Práve futbal, najpopulárnejší šport na svete, patrí k nenáročným hrám, no zato veľmi efektívnym pri rozvoji každej osoby. 
Voľný čas je ideálne naplnený prospešnými tréningami, kde sa už od mladého veku buduje klubizmus, a teda priateľstvo, súdržnosť, lojálnosť, atď. Vyvrcholením určitých povinností, sebazaprenia, no zároveň zábavy v rámci tréningového cyklu je zápas, kde je mládež vychovávaná k disciplíne a zodpovednosti.
 
Mimo iného netreba zabúdať na cibrenie zdravého životného štýlu, ktorý je docielený predovšetkým neustálym pohybom či už to z tréningov, alebo zo zápasov. Okrem toho počas roka prebiehajú rôzne turnaje, vďaka ktorým môžu mladíci spoznávať nielen iné časti Slovenska, ale aj atraktívne zahraničie. 
Mesto Stará Ľubovňa
logo saller
logo m+a

MFK Stará Ľubovňa | Všetky práva vyhradené | Copyright © 2020 by MFK Stará Ľubovňa

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané. Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja mfkstaralubovna.com

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean