top of page
2000px-Sport-Saller_logo.svg copy.png

Sport-Saller je nemecká spoločnosť zameraná na výrobu športového oblečenia a futbalových doplnkov. Ponúka oblečenie a doplnky na futbal pre všetky vekové kategórie, od najmladších po najstarších. Je výhradným dodávateľom klubového oblečenia, zápasového, ale aj tréningového.
 
jelen.png

Penzión a reštaurácia U JELEŇA, nachádzajúci sa v historickej budove priamo na Námestí sv. Mikuláša v Starej Ľubovni, je naším materiálnym partnerom. Ponúka ubytovanie v ôsmich dvoj až trojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Reštaurácia ponúka jedlá zo slovenskej kuchyne. Je vhodným miestom na organizovanie firemných večierkov, rodinného jubileá, krstín, svadby, či inej oslavy. Penzión a reštaurácia U Jeleňa mimo iného ponúka aj wellness s fínskou saunou, parnou a infra saunou a vírivkou.
 
tis.jpg

 

Rodinná firma TIS, s.r.o. spravuje malú farmu, na ktorej chová mäsový hovädzí dobytok celoročným pastvinovým spôsobom - plemena charolais a ovce prevažne plemena lacaune na produkciu pravého ovčieho syra. Taktiež sa zaoberá obchodom s potravinami, zeleninou a ovocím, ktoré dodáva aj našej športujúcej mládeži.

sponzori-MFK_0003s_0000_limo.png

Spoločnosť Limo Špes s.r.o. sa zaoberá plnením a distribúciou minerálnej a prírodnej liečivej vody. Firma produkuje aj sirupy, ktoré sa vyrábajú bez chemickej konzervácie na báze prírodných aróm a príchutí. LimoŠpes s.r.o. je exkluzívny partner, ktorý zabezpečuje stále zásoby zdravých a minerálnych vôd pre klub a našich futbalistov.
 
kolkaren.jpg

Reštaurácia Kolkáreň zaujme svojou kombinovanou kuchyňou regionálnych a medzinárodných jedál, orientálnych i zámorských pokrmov so surovinami prvotriednej kvality. Okrem poskytovania reštauračných služieb usporadúva spoločenské akcie, ako napríklad svadby, oslavy, rodinné posedenia a pod.. Netradičným "doplnkom" reštaurácie sú dve bowlingové dráhy, stolný futbal a dva biliardové stoly, kde si zábavu užijú mladší aj starší. V Reštaurácii Kolkáreň sa poctivo starajú aj o našich hráčov a členov klubu MFK ADV Stará Ľubovňa a nenechávajú naše brušká prázdne.
 
Pravú slovenskú kuchyňu preslávenú salašskými haluškami a pirohmi si môžete naplno vychutnať v motoreste Salaš u Franka, ktorý zabezpečuje stravovanie aj pre našich zahraničných hráčov. Čaká vás gastronomický zážitok s nezabudnuteľnou harmóniou chutí a vôní, ktoré pre každého z vás s láskou namiešajú.   
 
logoSLK (2) (1).png
Materiálni partneri
bottom of page