Na úvod
Mestský futbalový klub bol pod Ľubovnianskym hradom založený ešte v dávnych časoch, presnejšie v roku 1923. Klub s bohatou históriou bojuje na zelených trávnikoch s príslušnými farbami červené, žlá a biela, ktoré sú taktiež základnými farbami samotného mesta.
Fanúšikovia nájdu štadión na Ulici Továrenskej 1, ktorého kapacita je celkovo 2 500 miest, z toho 800 na sedenie. Klub po výraznej reorganizácii vedenia i kádra momentálne pôsobí v V. lige Šarišskej, pričom prezidentom klubu je Ján Fröhlich.
Klub prešiel počas svojej existencie mnohými radosťami i starosťami. Ostatné roky však nastolili trend postupného vzostupu a skvalitňovania podmienok pre futbal.
 
Sme presvedčení, že iba poctivé hospodárenie a využívanie finančných zdrojov umožňuje posúvať klub dopredu. Ostatné vedenie stabilizovalo klub z právnej a finančnej stránky, čo umožnilo úspešné nadviazanie nového vedenia na vykonanú prácu. Neustále pracujeme s víziou posúvať klub vpred.​ K rozvoju futbalu v meste nemalou mierou prispelo aj vybudovanie futbalového ihriska s umelou trávou. 
 
Iba poctivou a trpezlivou prácou zanietených nadšencov má klub šancu využiť potenciál a neustále sa tak približovať k najlepším. 
  • 2006/2007 Postup do I. ligy
  • 3. kolo Slovenského pohára a vyradenie ex. klubu  MFK Ružomberok
  • 2005/2006 Víťaz Východoslovenského Pohára
Najväčšie úspechy
My sme MFK