top of page
mikulas.png
Mesto
Stará Ľubovňa
Mesto Stará Ľubovňa je hlavným finančným podporovateľom klubu formou priamych dotácií na šport z verejných zdrojov.
 
adv_logo1024_1_edited.jpg

Holdingová spoločnosť adv j.s.a. je diamantovým partnerom klubu, s ktorým sme sa zapojili do projektu podpora športu. Poskytuje komplexné služby s právnou ochranou prostredníctvom 15 dcérskych spoločností, ktoré sa špecializujú na účtovníctvo, podnikateľské poradenstvo, stavby, developerské projekty, zdravie, nakupovanie a energie, realitné služby, hypotéky, dôchodkové zabezpečenia, poistenia a investičné príležitosti.
 
03_BauHausEurope_s.r.o.__page-0001-removebg-preview.png

BauHausEurope s.r.o. je diamantový partner klubu MFK ADV Stará Ľubovňa. Firma pôsobí už niekoľko rokov v Nemecku, vďaka čomu si vybudovala pevné a stále pracovné vzťahy s nemeckými partnermi. BauHausEurope s.r.o. začala ako elektroinštalačná firma, po čase sa rozrástla a tak ponúka prácu nielen pre elektrikárov, ale aj obkladačov, potrubárov a pod. Podieľa sa na novostavbách bytových domov, nákupných centier, hotelov, nemocníc a mnoho iných.
 
L4N1 (1).png

Zlatý partner D&Z Holding s.r.o. ponúka a vykonáva elektrikársku prácu v zahraničí. Vďaka spokojnosti dlhodobých zákazníkov rozšírili zameranie firmy aj o ďalšie remeslá ako kúrenie, vodovodné potrubia, klimatizácie.
 
Logo-vector-zlata-cierna-biela-SK-CZ-DE-02 (2).png

Zlatý partner ModneVeci s.r.o. ponúka široký výber kvalitného štýlového oblečenia aj zo slovenskej výroby pre každého. Pár jedinečných kúskov sa nájde aj v šatníkoch našich členov MFK ADV Stará Ľubovňa.
 
onlinepotraviny_logo_farebne_obdlznik.png

Zlatý partner 4RAWER SR, s.r.o. zabezpečuje v okrese Stará Ľubovňa rozvoz potravín a predaj aj prostredníctvom e-shopu. Túto službu využívajú prevažne obyvatelia obcí bez kamennej predajne a seniori. Spolupracuje a podporuje lokálnych výrobcov. Z ponúkaného sortimentu si môžete vyberať čerstvé a trvanlivé pečivo, mliečne a trvanlivé potraviny, zákusky na rôzne príležitosti, alkoholické, nealkoholické nápoje a mnoho ďalších zaujímavých produktov. 
 
Dp-zvarmont-logo-final-1 (1).png

DP-ZvarMont s.r.o je zlatý partner klubu, ktorý sa zaoberá strojárskou výrobou, kovovýrobou, zámočníckymi a zváračskými prácami, montážnymi a lakovníckymi prácami. Aj vďaka DP-ZvarMont s.r.o a jeho kovovým konštrukciám získava náš štadión nový šat.
 
logo darcekovy raj (2)_page-0001.jpg

RAJ HOLDING s.r.o. je náš zlatý partner a na svojom internetovom obchode ponúka originálne aj klasické darčeky, gadgets, elektroniku, doplnky do domácnosti, sedacie vaky, kávovary a mnoho ďalších zaujímavých produktov. Nezáleží na veku, na svoje si príde naozaj každý.
 
09 M+A s.r.o..png

Strieborný partner M + A, s.r.o. je spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov na suchú stavbu, stavebnú chémiu, záhradné náradie, automobilovú chémiu, čistiace prostriedky a mnoho ďalších.
 
skicart-png.png
Pavlišin_aktualne.jpg

Bronzový partner Jozef Pavlišin vám so svojou firmou zabezpečí stavebné a zatepľovacie práce, fasády, taktiež ponúka interiérové prestavby a rekonštrukcie.
 
sponzori-MFK_0002s_0005_chaluj.png

Chcete prežiť gastronomicky zážitok? Určite navštívte nášho bronzového partnera Chaluj Burger & Beer, ktorý sídli priamo v centre Starej Ľubovne. Ich burgre s vlastným receptom na žemle, čerstvým mäsom, zelenine a domácim omáčkam si okamžite zamilujete!
 
banystav.png

Spoločnosť BanyStav s.r.o, náš bronzový partner, ktorý ponúka kvalitné služby ako zatepľovanie všetkých bytových a nebytových objektov, prenájom a poskytovanie lešenia a taktiež realizuje aj prerábanie bytových jadier, obklady, dlažby a pod.. Za svoju prioritu považuje rýchlosť, spoľahlivosť, profesionalitu a kvalitu! 
 
filko-logo2.png

FIL Co. s.r.o. je naším bronzovým partnerom. Táto firma spolupracuje ako montážny partner v potravinárskom priemysle, vo farmaceutických a chemických prevádzkach a špecializuje sa na výstavbu potrubí a montáž zariadení. 
 
STIVIS-removebg-preview (1).png

Bronzový partner STIVIS s.r.o. sa postará o vodu, kúrenie a plyn vo vašich domovoch. Firma je zároveň zameraná na výrobu a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu, diagnostiku kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov.
 
Lukáš Fiľak.jpg

Lukas Filak s.r.o. je bronzový partner klubu MFK ADV Stará Ľubovňa. Jedná sa o firmu, ktorá sa pohybuje v stavbárskom odvetví, realizuje výstavbu obytných, ale aj neobytných budov. Cudzie jej nie sú ani tesárske práce ako je napríklad pilovanie a hobľovanie dreva.
 
finas-png.png

Finas Group s.r.o., náš bronzový partner, ponúka služby v oblasti administratívy. Zahŕňa to najmä kombinovanú administratívno-kancelársku činnosť a pomocné kancelárske služby. 
 
K-Building 1.png

K-Building s. r. o. je náš bronzový partner. Firma sa špecializuje na dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, ako aj samotné prípravné práce k realizácii stavby. Postará sa o vaše príbytky po všetkých stránkach.
 
1627720086595_cierne.png

Bronzový partner M&E Construction, s.r.o. je stavebná firma, ktorá sa zaoberá kompletnou rekonštrukciou bytov a domov. Podieľala sa aj na samotnej rekonštrukcii kancelárskych priestorov budovy MFK ADV Stará Ľubovňa.
 
GLAstav.png.png

Firma GLAstav s.r.o. je bronzový partner klubu MFK ADV Stará Ľubovňa. V neďalekej obci Lipany nájdete aj samotnú predajňu so širokým sortimentom zameraným na elektroinštalačný materiál, požičovňu náradia a kanceláriu pre predaj a poradenstvo v oblasti plastových okien a dverí, tieniacej techniky, elektrického kúrenia, garážových brán. Firma sa venuje najmä maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju, montážnym prácam, zameriavaním a realizáciou požiadaviek svojich klientov na mieru.
 
logo-zenit-01-removebg-preview (1).png

Bronzový partner zenit, v.o.s. zastrešuje tlač všetkých propagačných materiálov MFK ADV Stará Ľubovňa. Ponúka široký výber kancelárskych a školských potrieb, tlač a kopírovanie dokumentov, navyše aj účtovníctvo, dane a mzdy.
 
logo EČKO BAR 01.png

Rozmýšľate kam vyraziť s priateľmi? Náš bronzový partner Ečko bar v Starej Ľubovni vám zaručí, že si vychutnáte obľúbené orosené naozaj v príjemnom prostredí. Nápojový lístok ponúka široký výber alko a nealko nápojov. 
 
LOGO_OCFK_MARHAŇ-removebg-preview (1).png

Spoločnosť Megastav - MG s.r.o. je bronzovým partnerom MFK ADV Stará Ľubovňa. Ponúka komplexné riešenie s dodávkou materiálu a samotnej montáže v každej domácnosti. Hlavnou prioritou je zabezpečiť vodárenské, kúrenárske, plynoinštalačné a stavebné práce.
 
jbv_logo (2)_page-0001.jpg

JBV servis s.r.o. je náš bronzový partner. Hlavnou podnikateľskou činnosťou je realizácia stavieb a ich zmien. Špecializujú sa aj na prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
 
Finanční partneri
bottom of page