mikulas.png
Mesto
Stará Ľubovňa
Mesto Stará Ľubovňa je hlavným finančným podporovateľom klubu formou priamych dotácií na šport z verejných zdrojov.
adv_logo1024_1.jpg
Holdingová spoločnosť adv j.s.a. je diamantovým partnerom klubu, s ktorým sme sa zapojili do projektu podpora športu. Poskytuje komplexné služby s právnou ochranou prostredníctvom 15 dcérskych spoločností, ktoré sa špecializujú na účtovníctvo, podnikateľské poradenstvo, stavby, developerské projekty, zdravie, nakupovanie a energie, realitné služby, hypotéky, dôchodkové zabezpečenia, poistenia a investičné príležitosti.
Zlatý partner D&Z Holding s.r.o. ponúka a vykonáva elektrikársku prácu v zahraničí. Vďaka spokojnosti dlhodobých zákazníkov rozšírili zameranie firmy aj o ďalšie remeslá ako kúrenie, vodovodné potrubia, klimatizácie.
Zlatý partner ModneVeci s.r.o. ponúka široký výber kvalitného štýlového oblečenia aj zo slovenskej výroby pre každého. Pár jedinečných kúskov sa nájde aj medzi členmi MFK ADV Stará Ľubovňa.
onlinepotraviny_logo_farebne_obdlznik.png
Zlatý partner 4RAWER SR, s.r.o. zabezpečuje v okrese Stará Ľubovňa rozvoz potravín a predaj aj prostredníctvom e-shopu. Túto službu využívajú prevažne obyvatelia obcí bez kamennej predajne a seniori. Spolupracuje a podporuje lokálnych výrobcov. Z ponúkaného sortimentu si môžete vyberať čerstvé a trvanlivé pečivo, mliečne a trvanlivé potraviny, zákusky na rôzne príležitosti, alkoholické, nealkoholické nápoje a mnoho ďalších zaujímavých produktov. 
DP-ZvarMont s.r.o je zlatý partner klubu, ktorý sa zaoberá strojárskou výrobou, kovovýrobou, zámočníckymi a zváračskými prácami, montážnymi a lakovníckymi prácami. Aj vďaka DP-ZvarMont s.r.o a jeho kovovým konštrukciám získava náš štadión nový šat.
ma_b.png
Strieborný partner M + A, s.r.o. je spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov na suchú stavbu, stavebnú chémiu, záhradné náradie, automobilovú chémiu, čistiace prostriedky a mnoho ďalších.
skicart-png.png
Bronzový partner Jozef Pavlišin vám so svojou firmou zabezpečí stavebné a zatepľovacie práce, fasády, taktiež ponúka interiérové prestavby a rekonštrukcie.
RAJ HOLDING s.r.o. je náš bronzový partner a na svojom internetovom obchode ponúka originálne aj klasické darčeky, gadgets, elektroniku, doplnky do domácnosti, sedacie vaky, kávovary a mnoho ďalších zaujímavých produktov. Nezáleží na veku, na svoje si príde naozaj každý.
sponzori-MFK_0002s_0005_chaluj.png
Chcete prežiť gastronomicky zážitok? Určite navštívte nášho bronzového partnera Chaluj Burger & Beer, ktorý sídli priamo v centre Starej Ľubovne. Ich burgre s vlastným receptom na žemle, čerstvým mäsom, zelenine a domácim omáčkam si okamžite zamilujete!
banystav.png
Spoločnosť BanyStav s.r.o, náš bronzový partner, ponúka kvalitné služby ako zatepľovanie všetkých bytových a nebytových objektov, prenájom a poskytovanie lešenia. A taktiež realizuje aj prerábanie bytových jadier, obklady, dlažby a pod. Za svoju prioritu považujú rýchlosť, spoľahlivosť, profesionalita a kvalita! 
filko-logo2.png
FIL Co. s.r.o. je naším bronzovým partnerom. Táto firma pracuje ako montážny partner v potravinárskom priemysle, vo farmaceutických a chemických prevádzkach a špecializuje sa na výstavbu potrubí a montáž zariadení. 
Bronzový partner STIVIS s.r.o. sa postará o vodu, kúrenie a plyn vo vašich domovoch. Firma je zároveň zameraná na výrobu a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu, diagnostiku kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov.
Lukáš Fiľak.jpg
Lukas Filak s.r.o. je bronzový partner klubu MFK ADV Stará Ľubovňa. Jedná sa o firmu, ktorá sa pohybuje v stavbárskom odvetví, realizuje výstavbu obytných, ale aj neobytných budov. Cudzie jej nie sú ani tesárske práce ako je napríklad pilovanie a hobľovanie dreva.
fg.png
Finas Group s.r.o. náš bronzový partner ponúka služby v oblasti administratívy. Zahŕňa to najmä kombinovanú administratívno-kancelársku činnosť a pomocné kancelárske služby. 
K-Building 1.png
K-Building s. r. o. je náš bronzový partner. Firma sa špecializuje na dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov ako aj samotné prípravné práce k realizácii stavby.
1627720086595_cierne.png
Bronzový partner M&E Construction, s.r.o. je stavebná firma, ktorá sa zaoberá kompletnou rekonštrukciou bytov a domov. Podieľala sa aj na samotnej rekonštrukcii kancelárskych priestorov budovy MFK ADV Stará Ľubovňa.
Bronzový reklamný partner zenit, v.o.s. nám zastrešuje všetky tlačoviny pre MFK ADV Stará Ľubovňa. Ponúka široký výber kancelárskych a školských potrieb, tlač a kopírovanie dokumentov, navyše aj účtovníctvo, dane a mzdy.
Rozmýšľate kam vyraziť s priateľmi? Náš bronzový partner Ečko bar v Starej Ľubovni vám zaručí, že si vychutnáte obľúbené orosené naozaj v príjemnom prostredí. Nápojový lístok ponúka široký výber alko a nealko nápojov. 
LOGO_OCFK_MARHAŇ-removebg-preview (1).png
Spoločnosť Megastav - MG s.r.o. je bronzový partner MFK ADV Stará Ľubovňa. Ponúka vám komplexné riešenie s dodávkou materiálu a samotnej montáže vo vašej domácnosti. Hlavnou prioritou je zabezpečiť vodárenské, kúrenárske, plynoinštalačné a stavebné práce.
jbv_logo (2)_page-0001.jpg
JBV servis s.r.o. je náš bronzový partner. Hlavnou podnikateľskou činnosťou je realizácia stavieb a ich zmien. Špecializujú sa aj na prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Finanční partneri